telefon +48 730 930 170    sklep@x-dach.pl

Producenci
Promocje
Taśma kalenicowa VR - 5 mb.
Taśma kalenicowa VR - 5 mb.
70,00 zł 37,20 zł
szt.
WYŁAZ DACHOWY DAKEA CONTROL
WYŁAZ DACHOWY DAKEA CONTROL
410,00 zł 375,00 zł
Taśma kalenicowa Blach-Vent 175 - 5 mb.
Taśma kalenicowa Blach-Vent 175 - 5 mb.
60,00 zł 33,50 zł
szt.
Produkt dnia
MEMBRANA DACHOWA VAXO XXL
MEMBRANA DACHOWA VAXO XXL
350,00 zł
rolka
MEMBRANA DACHOWA VENTIA TITANIUM PLUS
MEMBRANA DACHOWA VENTIA TITANIUM PLUS
595,00 zł
rolka
MOSKITIERA ZIA
MOSKITIERA ZIA
360,00 zł

Obecnie konstrukcje dachowe stanowią o wiele bardziej złożone systemy niż dawniej. Co więcej, spełniają one też wiele istotnych funkcji. W celu ich jak najlepszego wykorzystania istnieje konieczność stosowania więc nowoczesnych rozwiązań.

W tym celu proponujemy kominki oraz przejścia dachowe, stanowiące jeden z istotnych elementów architektonicznych. Ich zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa, a także właściwego funkcjonowania instalacji wewnątrz domu. Proponujemy kominki wentylacyjne i przejścia do różnego rodzaju dachów.

Kominek wentylacyjny do dachów ceramicznych

W ofercie proponujemy elementy architektoniczne wykonane z ceramiki. Tego rodzaju obiekty, pozwalają na wentylację pomieszczeń - zachowanie optymalnego poziomu ciśnienia, usuwanie pary wodnej, a także zapewniają dostęp do świeżego powietrza. Bez tego elementu nie sposób wyobrazić sobie sprawnie działającej wentylacji.

 

Dachówka przejściowa Dachówka przejściowa
Producent: CERTOS
Cena: 288,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Kominki dachowe z PVC

Poza ceramicznym modelem, proponujemy też taki wykonany z tworzywa sztucznego. Jest to bezpieczna forma wykończenia systemów wentylacyjnych i odpowietrzających. Ich zadaniem jest usuwanie kondensatu wody i wilgoci z wnętrza domu. Kominki dachowe z PVC umożliwiają sprawne funkcjonowanie obiegu otwartego w przestrzeni domu. Co więcej, można je dopasować do różnych typów poszyć.

Przejścia dachowe ceramiczne i PVC

W naszej szerokiej ofercie znaleźć można także wiele typów przejść dachowych. Proponujemy zarówno te wykonane z ceramiki oraz tworzyw sztucznych. Tego rodzaju elementy architektoniczne niezbędne są do wyprowadzenia anten oraz innych urządzeń telekomunikacyjnych bez konieczności powodowania szkód w poszyciu dachu. Są to szczelnie zabudowane otwory o regularnej nasadzie. Przejścia dachowe ceramiczne komponują się z dachówkami ceramicznymi. Te z PVC sprawdzą się z kolei do różnych typów dachów, a co więcej są łatwe w instalacji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą X-dach

Poznaj szeroką ofertę kominków wentylacyjnych oraz przejść dachowych, jakie oferujemy w naszym sklepie internetowym. Tego rodzaju elementy architektoniczne proponujemy w bardzo dobrych cenach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl