telefon +48 730 930 170    sklep@x-dach.pl

Obecnie konstrukcje dachowe stanowią o wiele bardziej złożone systemy niż dawniej. Co więcej, spełniają one też wiele istotnych funkcji. W celu ich jak najlepszego wykorzystania istnieje konieczność stosowania więc nowoczesnych rozwiązań.

W tym celu proponujemy kominki oraz przejścia dachowe, stanowiące jeden z istotnych elementów architektonicznych. Ich zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa, a także właściwego funkcjonowania instalacji wewnątrz domu. Proponujemy kominki wentylacyjne i przejścia do różnego rodzaju dachów.

Kominek wentylacyjny do dachów ceramicznych

W ofercie proponujemy elementy architektoniczne wykonane z ceramiki. Tego rodzaju obiekty, pozwalają na wentylację pomieszczeń - zachowanie optymalnego poziomu ciśnienia, usuwanie pary wodnej, a także zapewniają dostęp do świeżego powietrza. Bez tego elementu nie sposób wyobrazić sobie sprawnie działającej wentylacji.

 

Dachówka przejściowa Dachówka przejściowa
Producent: CERTOS
Cena:

288,00 zł

szt.
zobacz więcej

Kominki dachowe z PVC

Poza ceramicznym modelem, proponujemy też taki wykonany z tworzywa sztucznego. Jest to bezpieczna forma wykończenia systemów wentylacyjnych i odpowietrzających. Ich zadaniem jest usuwanie kondensatu wody i wilgoci z wnętrza domu. Kominki dachowe z PVC umożliwiają sprawne funkcjonowanie obiegu otwartego w przestrzeni domu. Co więcej, można je dopasować do różnych typów poszyć.

Przejścia dachowe ceramiczne i PVC

W naszej szerokiej ofercie znaleźć można także wiele typów przejść dachowych. Proponujemy zarówno te wykonane z ceramiki oraz tworzyw sztucznych. Tego rodzaju elementy architektoniczne niezbędne są do wyprowadzenia anten oraz innych urządzeń telekomunikacyjnych bez konieczności powodowania szkód w poszyciu dachu. Są to szczelnie zabudowane otwory o regularnej nasadzie. Przejścia dachowe ceramiczne komponują się z dachówkami ceramicznymi. Te z PVC sprawdzą się z kolei do różnych typów dachów, a co więcej są łatwe w instalacji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą X-dach

Poznaj szeroką ofertę kominków wentylacyjnych oraz przejść dachowych, jakie oferujemy w naszym sklepie internetowym. Tego rodzaju elementy architektoniczne proponujemy w bardzo dobrych cenach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl