telefon +48 730 930 170    sklep@x-dach.pl

Producenci
Promocje
Taśma kalenicowa Blach-Vent 175 - 5 mb.
Taśma kalenicowa Blach-Vent 175 - 5 mb.
60,00 zł 33,50 zł
szt.
Taśma kalenicowa VR - 5 mb.
Taśma kalenicowa VR - 5 mb.
70,00 zł 37,20 zł
szt.
WYŁAZ DACHOWY DAKEA CONTROL
WYŁAZ DACHOWY DAKEA CONTROL
410,00 zł 375,00 zł
Produkt dnia
MEMBRANA DACHOWA VAXO XXL
MEMBRANA DACHOWA VAXO XXL
350,00 zł
rolka
MEMBRANA DACHOWA VENTIA TITANIUM PLUS
MEMBRANA DACHOWA VENTIA TITANIUM PLUS
595,00 zł
rolka
MOSKITIERA ZIA
MOSKITIERA ZIA
360,00 zł

Przejścia dachowe PVC

Poza funkcją czysto ochronną dach pełni rolę drogi dla systemów teleinformatycznych. Umożliwia wyprowadzenie anten satelitarnych i naziemnych, które pozwalają odbieranie sygnału radiowo - telewizyjnego. Przejścia dachowe to dobrze obudowane otwory, które umożliwiają przeprowadzenie przewodów. Nie powodują przy tym utraty szczelności przez pokrycie dachowe.

Przejścia antenowe pod pokryciem

Pozwala na łatwą instalację i przeciągnięcie kabla antenowego ponad dach. Przejście antenowe jest montowane pod pokryciem bitumicznym. W pełnym zestawie do przejścia dodano kolorowe wkręty, nasadkę oraz uszczelkę butylową.

 

Przejścia antenowe na pokryciu

Rozwiązanie pozwala na umieszczenie masztu antenowego ponad dach. Są to przejścia antenowe regulowane pod kątem 5-45 stopni, dzięki czemu można łatwiej ustawić antenę. Zestawy są przeznaczone do pokrycia bitumicznego, blach płaskich oraz trapezowych.

Przejścia antenowe uniwersalne

Jest przeznaczone dla metalowych typów dachów - zarówno dla blachodachówki, jak i blachy trapezowej. Przejścia dachowe dla tych materiałów są kompletne wraz z profilowanym kanałem. Montaż odbywa się bezpośrednio na pokryciu dachowym. Dzięki regulowanej nasadce o średnicy 19-90 mm można zwężać i rozszerzać otwór dla własnych potrzeb. 

Przejścia solarne pomogą na wyprowadzenie przewodów z paneli solarnych, fotowoltaicznych przez poszycie dachu do wnętrza budynku.

Każdy zakupiony zestaw jest dostępny w kolorze wybranym przez klienta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl