telefon +48 730 930 170    sklep@x-dach.pl

Producenci
Czas i koszty dostawy

CZAS I KOSZTY REALIZACJI ZAMÓWIENIA

 

Serwis X-DACH dostępny jest 24h/7dni. W tym czasie można dokonywać zakupów w dowolnym czasie o dowolnej porze.

Zamówienia realizowane są wyłącznie w dni robocze: od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00-16.00. W szczególnych przypadkach dni i godziny przygotowania zamówień mogą ulec zmianie.

Zamówienia dostarczamy za pomocą firm kurierskich.

Po otrzymaniu przesyłki, należy rozpakować ją w obecności kuriera i w razie stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych produktu, powstałych w czasie transportu – sporządzić protokół podpisany przez odbiorcę oraz kuriera. Tylko w tym przypadku uznajemy reklamacje z tytułu wad powstałych w czasie transportu.

Zamówienia są realizowane, o ile w fazie składania zamówienia, zamówione produkty są dostępne w magazynie sklepu lub u jego dostawców i zostanie ono potwierdzone przez osoby odpowiedzialne za realizację zamówień w serwisie X-DACH. Pomimo dołożenia wszelkich starań błędne informacje o opisach i produktach dostępnych w sklepie internetowym nie mogą stanowić podstawy do roszczeń wobec X-DACH (BAU-TECH s.c.)

Czas dostawy zazwyczaj wynosi od 1 do 5 dni w zależności od rodzaju zakupionego produktu, (czas oczekiwania na niektóre towary nietypowe może wynieść do 30 dni). W niektórych przypadkach termin dostawy jest nieokreślony i uzależniony od dostawcy zewnętrznego lub producenta danego produktu.

Termin realizacji zamówienia z dostawą poza terytorium Polski ustalany jest indywidualnie.

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

Koszt przesyłki jest automatycznie generowany na podstawie wagi towaru.
Zastrzegamy sobie prawo do zmian podanej ceny przesyłki w przypadku nietypowych gabarytów lub wagi zakupionych towarów. O wszelkich zmianach cen dostawy, Informujemy drogą telefoniczną lub mailową.

 

W przypadku przesyłki realizowanej za pośrednictwem kuriera ceny przesyłki wynoszą:

do 30 kg 17,00 zł

do 50 kg 48,00 zł

do 100 kg 95,00 zł

do 200 kg 150,00 zł

pow. 200 kg 170,00 zł

 

Przy zamówieniach powyżej 1500 zł. obowiązuje dostawa gratis.

 

Koszt przesyłki międzynarodowej ustalany jest indywidualnie.

 

Przy każdym produkcie zaznaczony jest przybliżony termin wysyłki z magazynu, który liczymy od chwili opłacenia zamówienia.

Ze względu na różną lokalizację towaru u naszych dostawców w zależności od wyboru towarów całe zamówienie może być podzielone na kilka przesyłek i wysłane do odbiorcy oddzielnie i w różnych terminach.

Sklep internetowy przyjmuje również zamówienia na indywidualne życzenie lub zamówienia hurtowe.
W celu negocjacji cen indywidualnych przy większych lub kompleksowych zakupach, zapraszamy do kontaktu z działem handlowym sklep@x-dach.pl.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl