telefon +48 730 930 170    sklep@x-dach.pl

Trwałość pokryć dachowych jest uzależniona od jakości montażu, użytych metod konstrukcyjnych oraz doboru wysokiej jakości akcesoriów dekarskich. W przypadku tych ostatnich bardzo często stosuje się uniwersalne boczne spinki do dachówki ciętej i płaskiej zarówno ceramicznej, jak i cementowej. Są to charakterystyczne metalowe uchwyty, które mają za zadanie przytwierdzić elementy pokrycia do łat konstrukcyjnych. Zabezpieczają je przed destrukcyjnym oddziaływaniem silnych podmuchów wiatru i warunków atmosferycznych, w szczególności intensywnych opadów deszczu. Gwarantują, że prawidłowo zamontowane pokrycie ceramiczne lub cementowe na długie lata zabezpieczy górną część domu.

 

Akcesoria niezbędne podczas prac dekarskich

Wśród prezentowanego w tej kategorii asortymentu Klienci mogą wybierać spośród sprawdzonych akcesoriów dekarskich od najlepszych producentów. To spinki do dachówki:

  • ceramicznej – typu U przeznaczone do łatwego montażu, które produkuje się z ocynkowanego drutu stalowego o grubości od 2,5 do 2,8 mm, i których zahaczanie jest wyjątkowo szybkie,
  • cementowej - występujące w wersji do montażu bocznego, które posiadają zakończenia krawędziowe (Nord II) oraz półokrągłe (Nord III) oraz w wersji typu U, które stosuje się również przy pokryciach ceramicznych,
  • ciętej - wytwarzane z wysokiej jakości stali nierdzewnej typu inox komponenty, które są stosowane do zabezpieczenia elementów docinanych w koszach i w narożach pokrycia.
  • płaskiej - czyli klamry zapewniające maksymalną szczelność.

Oferta inna niż wszystkie

Dokładamy wszelkich starań, aby w naszej ofercie nie zabrakło najpopularniejszych akcesoriów dekarskich, dlatego Klienci mogą liczyć na to, że zawsze znajdą u nas niezbędne komponenty. Każda spinka do dachówki ceramicznej to produkt najwyższej jakości, podobnie zresztą jak elementy do montażu bocznego pokryć cementowych, ciętych czy płaskich. W przypadku tych pierwszych ważną kwestią jest fakt, że to spinki posiadające zakończenia haczykowe o charakterze krawędziowym (R4). Są dopasowane do łat o różnej grubości - od 40 do 50 mm - odpowiednio rozmiary "40" i "50". W zależności od wysokości i innych parametrów dachu wylicza się indywidualną ilość potrzebnych spinek.

Prezentowane komponenty są dostępne w opakowaniach zawierających po 100 i po 250 sztuk.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl