telefon +48 730 930 170    sklep@x-dach.pl

Sprzedajemy akcesoria niezbędne podczas prac budowlanych oraz remontowych. Oferujemy różnorodne produkty do uszczelniania, które występują w formie:

  • kleju,
  • szczeliwa,
  • taśmy bitumicznej.

 

Taśmy bitumiczne w naszym asortymencie powstały z warstwy bitumiczno - polimerowej i składają się z dwóch powłok — wewnętrznej, ochronnej i zewnętrznej, zbrojeniowej. Warstwa wierzchnia zapewnia ochronę przed rozerwaniem oraz działaniem promieniowania UV, co ma szczególne znaczenie podczas prac dekarskich. Taśmy dachowe przydają się przede wszystkim do hydroizolacji drewnianych elementów konstrukcji, rur z zimną wodą i rynnowego systemu odwadniania. Co więcej, dzięki nim możliwe jest uszczelnianie dachu, membran profilowanych, folii proizolacyjnych oraz styków różnorodnych materiałów, w tym metalu, drewna czy tworzyw sztucznych.

Taśma dekarska bitumiczna umożliwia skuteczne i sprawne uszczelnienie dachu, a oprócz tego m.in. instalację stolarki okiennej czy drzwiowej. Chroni przed wodą opadową oraz kurzem, a do tego ma właściwości izolacyjne i ochrania przed hałasem z zewnątrz.

Klejenie różnych materiałów

Kleje i szczeliwa dekarskie w naszej ofercie umożliwiają sklejanie zarówno takich samych, jak i różnych rodzajów powierzchni na dachu i nie tylko. Tłumią wibracje i dźwięki, a ich duża elastyczność kompensuje naprężenia, które mogą się pojawić w wyniku różnic w reagowaniu sklejonych materiałów na zmiany temperatury. Ich szczególne zalety to duża wytrzymałość nawet w przypadku znaczących obciążeń i odporność na działanie czynników atmosferycznych. Z tego powodu są szczególnie przydatne na wypadek szybkich przeróbek i napraw dekarskich. Warto zaznaczyć, że można przykrywać je farbą.

Przy zastosowaniu taśm bitumicznych oraz innych artykułów na dachu ważne jest, by były one odporne na działanie wilgoci oraz promieniowania UV. Wszystkie proponowane przez nas produkty są idealne do przeprowadzania zarówno drobnych, jak i szeroko zakrojonych prac dekarskich, naprawy okien i drzwi czy modernizacji elewacji budynków.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl