telefon +48 730 930 170    sklep@x-dach.pl

Producenci
Produkt dnia
MEMBRANA DACHOWA VAXO XXL
MEMBRANA DACHOWA VAXO XXL

350,00 zł

rolka
MEMBRANA DACHOWA VENTIA TITANIUM PLUS
MEMBRANA DACHOWA VENTIA TITANIUM PLUS

625,00 zł

rolka
Moskitiera ZIA do okna dachowego
Moskitiera ZIA do okna dachowego

389,30 zł

W trakcie eksploatacji domu często zachodzi potrzeba wejścia na dach. Może to być spowodowane koniecznością konserwacji systemu kominowo - wentylacyjnego, czasami trzeba poprawić ustawienie anteny satelitarnej. Niezależnie od powodu, dostęp do różnych części dachu jest bardzo ważny. Dlatego trzeba zadbać o odpowiednią komunikację w tym obszarze. W tym celu służy profesjonalna komunikacja dachowa. Jej elementy umożliwiają przemieszczanie się w ostrożny sposób, nie niszcząc przy tym dachu. Produkty tego rodzaju sprzedajemy zarówno kompletne, jak i w częściach w zależności od Twoich potrzeb.

Ława kominiarska

Stanowi długi blaszany profil składający się z ocynkowanego ogniwa stalowego. Do jego instalacji potrzebne są wsporniki, mocowniki oraz śruby montażowe. Dzięki ławie komunikacja dachowa jest możliwa na dużej powierzchni dachu. Jest dostępna w wielu rozmiarach oraz w pakietach umożliwiających całkowity montaż.

 

Ława kominiarska - stalowa Ława kominiarska - stalowa
Producent: MDM
Cena:

38,06 zł

zobacz więcej
Łącznik ławy kominiarskiej Łącznik ławy kominiarskiej
Producent: MDM
Cena:

9,25 zł

szt.
zobacz więcej
Mocownik ławy kominiarskiej Mocownik ławy kominiarskiej
Producent: MDM
Cena:

19,24 zł

szt.
zobacz więcej
Stopień kominiarski Stopień kominiarski
Producent: MDM
Cena:

45,31 zł

szt.
zobacz więcej

Elementy utrzymujące ławę kominiarską

Należą do nich mocowniki oraz łączniki ławy kominiarskiej, służą do prawidłowego zamontowania ławy na dachu. Ich uzupełnieniem jest wspornik mocownika ławy kominiarskiej, który łączy cały układ z dachem. Wsporniki występują osobno do różnych powierzchni dachowych: blachodachówki, różnych rodzajów dachówek, blachy oraz przyścienne.

Stopień kominiarski

Jest to niewielka blaszana platforma służąca do poruszania się po połaci dachowej. Przeznaczona do komunikacji dachowej dla dachów spadzistych. Jej montaż wymaga użycia śrub montażowych, wsporników systemowych bądź dachówki o specjalnej konstrukcji.

Już teraz zapraszamy do składania zamówień na proponowane w tej kategorii artykuły, które staną się wręcz niezbędnym elementem Twojej pracy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl