telefon +48 730 930 170    sklep@x-dach.pl

Planujesz zmianę pokrycia dachowego na ceramiczną dachówkę lub masz w planie w nowo wybudowanym domu założyć takie pokrycie, a martwią Cię przewody, które musiałyby wychodzić z dachu? Oferujemy Ci przejścia dachowe. Dzięki nim nie musisz martwić się jak bezpiecznie i trwale przeprowadzić instalację tak, aby nie straciła na tym estetyka pokrycia, a przewody były zabezpieczone przed wilgocią.

 

Do czego stosuje się przejściówki dachowe

Przejściówki dachowe ceramiczne są idealnym zastosowaniem do zamocowania masztu antenowego na dachu. Przejściówkę w formie dachówki z redukcją gumową możemy dostosować do średnicy masztu. W sposób trwały umocujemy maszt, a równocześnie zastosowanie uszczelek uniemożliwi przedostawanie się wilgoci do wewnątrz. 

Inny rodzaj przejściówek jest stosowany do wyprowadzenia przewodów np. instalacji solarnych, fotowoltaicznych przez połać dachu. To rozwiązanie również wpływa na ogólną estetykę i jest doskonałym rozwiązaniem, ponieważ unikamy wykonywania otworów w dachówce. Szczelność jest dodatkowym argumentem na wybór tego produktu. 

W swoim asortymencie oferujemy przejściówki dedykowane do różnych modeli dachówki podstawowej, jak również do jej kolorystyki.

Podsumowanie

Wybierając nasz produkt macie Państwo gwarancję jakości i trwałość materiału z jakiego została wykonana. Łatwość i szybkość montażu połączona z końcowym estetycznym wyglądem dachu, to dodatkowy argument, który przemawia za zastosowaniem takiego rozwiązania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl