telefon +48 730 930 170    sklep@x-dach.pl

Producenci
Formy płatności

FORMY PŁATNOŚCI

 

  1. Przelew tradycyjny – w przypadku płatności przelewem tradycyjnym, wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer: 06 1140 2017 0000 4302 1291 3133 (mBank S.A.) Odbiorcą przelewu jest BAU-TECH s.c., ul. Okrężna 4, 33-100 Tarnów, NIP: 8733249662. W tytule przelewu należy wpisać nr zamówienia. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
  2. Szybki przelew (płatność elektroniczna) - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W przypadku płatności za pośrednictwem elektronicznych serwisów płatności Klient dokonuje zapłaty przed rozpoczęciem realizacji zamówienia. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia. Rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez Blue Media S.A. (bluemedia.pl)
  3. Karta płatnicza - Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

Płatności Shoper

 

Twoje dane są w pełni bezpiecznie.

Cały proces zakupowy w sklepie internetowym X-DACH zabezpieczony jest protokołem SSL.

 

Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu Umowy Sprzedaży w terminie 7 dni roboczych od dnia jej zawarcia, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl