telefon +48 730 930 170    sklep@x-dach.pl

Realizacja każdego obiektu użytkowego wiąże się obecnie z koniecznością zadbania o wiele kluczowych detali. Bardzo ważne jest wykonanie odpowiedniej izolacji pokrycia dachowego, przede wszystkim w obszarach, w których najczęściej gromadzi się woda lub pojawiają się mostki termiczne. Górujący nad domem, pięknie wykończony przewód dymowy to zwieńczenie efektu wizualnego każdego budynku mieszkalnego, jednak należy pamiętać, że prawdziwy efekt ukryty jest w szczegółach, których właściwie nie widać, a to one dają cenioną przez użytkowników gwarancję bezpieczeństwa.

 

Uszczelnienie wokół komina

Takim ważnym i cennym z punktu widzenia bezpieczeństwa detalem jest właśnie odpowiednie uszczelnienie komina, a także powierzchni połaci w miejscach ich łączenia ze ścianami. Idealnym rozwiązaniem stosowanym powszechnie w celu ochrony domu przed wilgocią jest zastosowanie specjalistycznych taśm oraz klejów do obróbek dekarskich. Zapewniają one solidne połączenie w newralgicznych punktach, czyli w miejscach szczególnie narażonych na działanie wysokich temperatur, a także innych niekorzystnych warunków atmosferycznych. Taśmy oraz kleje do obróbek dekarskich prezentowane w naszej ofercie są produktami cenionymi za wysoką jakość, dlatego zapewniają idealne dopasowanie. Ich niewątpliwą zaletą jest możliwość wygodnego formatowania we wszystkich kierunkach oraz łatwy montaż. Taśmy oraz kleje charakteryzują się odpornością na działanie czynników mechanicznych, są więc trwałe i odporne na ścieranie.

Uszczelnienie dachu przy kominie – cena materiałów

Uszczelnianie komina na dachu taśmami na bazie aluminium i ołowiu zapewnia najlepszy efekt, z uwagi na specyficzne umiejscowienie w obszarze narażonym na działanie bardzo wysokich temperatur. Niewątpliwym atutem jest ich kompatybilność z licznymi pokryciami dachowymi, wynikająca m.in. z wysokiej elastyczności, która pozwala na szerokie zastosowanie – nawet w przypadku głęboko profilowanych powierzchni. Całości zaś dopełnia klej do uszczelniania kominów, który oferujemy w konkurencyjnej cenie. Profesjonalne wykonanie oraz wysoka jakość produktów takich jak taśmy i kleje do obróbek dekarskich gwarantują niezawodność użytkowania przez długie lata.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl