telefon +48 730 930 170    sklep@x-dach.pl

Budowa domu jednorodzinnego to ogromne przedsięwzięcie, które wymaga podjęcia wielu ważnych decyzji. Jedną z nich jest wybór stolarki otworowej. W asortymencie naszego sklepu internetowego znaleźć można okna dachowe PCV i drewniane. Jakie pełnią funkcje i jak je wybrać?

Funkcjonalność stolarki otworowej

Oferowane przez nas okna dachowe PCV i drewniane to rozwiązanie dla osób, którym zależy na funkcjonalności, energooszczędności, a także bezpieczeństwie. Ponadto ważna jest także estetyka, którą tego typu elementy stolarki otworowej zapewnią. Są wygodne w obsłudze, a dodatkowo gwarantują odpowiednie naświetlenie pomieszczeń. Zastanawiając się nad wyborem okien dachowych warto zastanowić się na kilkoma czynnikami, takimi jak ich liczba, układ, a także wielkość. Warto pamiętać, że takie rozwiązanie zapewnia wydajny sposób oświetlenia, dzięki specyficznemu kątowi padania promieni słonecznych. Ponadto przeszklenia w dachu umożliwiają ciekawy sposób oglądania świata zewnętrznego czy rozgwieżdżonego nieba, a także pozwalają na zachowanie prywatności domownikom.

 

Ogromny wybór okien dachowych

Parametrem, który przeważa o jakości konkretnego okna dachowego jest przede wszystkim współczynnik przenikania ciepła. Unikatowa jakość wykonania to kolejny element, o który dbamy od początku procesu produkcyjnego, aż po końcowy etap sprzedaży. To przekłada się na satysfakcję i zadowolenie klientów, którzy decydują się na zakup oferowanych przez nas okien dachowych PCV lub drewnianych. Do ich produkcji używamy najwyższej jakości materiałów i komponentów, dlatego są one niezawodne, odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także warunki atmosferyczne. Ponadto oferowane przez nas produkty stolarki otworowej cechują się energooszczędnością, co jest ważne w powstających dzisiaj mieszkalnych obiektach pasywnych i nie tylko.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl