telefon +48 730 930 170    sklep@x-dach.pl

Architektura okien dachowych wymaga zastosowania dużej precyzji i niebanalnych rozwiązań. Miejsce zespolenia ramy okiennej z pokryciem dachowym powinno charakteryzować się dużą szczelnością. Naprzeciw temu wychodzą kołnierze do okien. Stanowią najlepszą izolację, która potrafi skutecznie zabezpieczyć okno i odprowadzić nadmiar wody oraz śniegu.

Kołnierze do dachówek i pokryć z blachy

Należą do nich rozwiązania dedykowane do różnych pokryć dachowych. Kołnierze do okien na pokrycia metalowe mają specjalnie rozdzielony element boczny. Inne technologie są stosowane do pokryć falistych oraz dachówek płaskich zakładkowych.

Kołnierze uniwersalne

Są wykorzystywane do wszystkich rodzajów pokryć dachowych. Dzięki wydłużonemu fartuchowi i uszczelkom piankowym doskonale chronią przed promieniowaniem UV i czynnikami pogodowymi. Kołnierze do okien o uniwersalnym zastosowaniu są szczególnie polecane do systemów dachowych o wysokim profilu.

Kołnierze termoizolacyjne

Stanowią doskonała odpowiedź na wąskie szczeliny wokół okna, przez które są największe straty energii cieplnej. Kołnierze do okien z termoizolacją mogą być stosowane ze wszystkimi typami ościeżnic. Nadają się do wszystkich pomieszczeń zamieszkanych budynków, niezależnie od przeznaczenia. Zostały wykonane w technologii PEX (PELD) o niskim współczynniku gęstości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl