telefon +48 730 930 170    sklep@x-dach.pl

Zmieniasz pokrycie dachowe lub budujesz dom i zastanawiasz się nad nowym wyłazem dachowym? Nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Dostępne w naszym sklepie wyłazy można zamontować na każdym rodzaju pokrycia dachowego. Duża rozpiętość wymiarowa pozwala dobrać rozmiar, który będzie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie.

Czym jest wyłaz dachowy

Wyłaz dachowy to rodzaj okna, przez które możemy bezpiecznie przedostać się na dach w celu sprawdzenia np komina, czy podłączenia anteny. Przedstawiany przez nas produkt odznacza się dużą wytrzymałością na bezpośrednie oddziaływanie warunków atmosferycznych tj. mrozu zimą, a wysokiej temperatury w czasie lata. Zastosowanie specjalnych impregnatów grzybobójczych chroni naturalny materiał - sosnę, z jakiego jest wykonana ościeżnica, zaś suszenie sosny w specjalnych komorach zabezpiecza przed deformacją.

Oferujemy wyłazy uchylne z możliwością otwierania na bok, jak i do góry. Wszystkie posiadają zabezpieczenia przed samoczynnym otwarciem się. Zastosowanie podwójnego pakietu szybowego wzmacnia i zabezpiecza okno przed ewentualnym gradobiciem. Montowanie wyłazów z oknem dodatkowo doświetla nam strych. W pakiecie z wyłazem otrzymamy kołnierz z fartuchem dedykowany specjalnie dla niego, jak również uszczelki. Nasze okna dachowe można montować na nachyleniu dachu od 15 do 60 stopni. 

Dlaczego warto wybrać nasz produkt

Nasz sklep online gwarantuje szybką realizację i 100% zadowolenie klienta. Zakupione u nas wyłazy spełniają wymagania w sprawie warunków technicznych. Łatwość montażu i estetyka wykonania, jak również gwarancja za zakupiony towar to satysfakcja z dobrego wyboru.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl