telefon +48 730 930 170    sklep@x-dach.pl

Poza funkcją czysto ochronną dach pełni rolę drogi dla systemów teleinformatycznych. Umożliwia wyprowadzenie anten satelitarnych i naziemnych, które pozwalają odbieranie sygnału radiowo - telewizyjnego. Przejścia dachowe to dobrze obudowane otwory, które umożliwiają przeprowadzenie przewodów. Nie powodują przy tym utraty szczelności przez pokrycie dachowe.

Przejścia antenowe pod pokryciem

Pozwala na łatwą instalację i przeciągnięcie kabla antenowego ponad dach. Przejście antenowe jest montowane pod pokryciem bitumicznym. W pełnym zestawie do przejścia dodano kolorowe wkręty, nasadkę oraz uszczelkę butylową.

 

Przejścia antenowe na pokryciu

Rozwiązanie pozwala na umieszczenie masztu antenowego ponad dach. Są to przejścia antenowe regulowane pod kątem 5-45 stopni, dzięki czemu można łatwiej ustawić antenę. Zestawy są przeznaczone do pokrycia bitumicznego, blach płaskich oraz trapezowych.

Przejścia antenowe uniwersalne

Jest przeznaczone dla metalowych typów dachów - zarówno dla blachodachówki, jak i blachy trapezowej. Przejścia dachowe dla tych materiałów są kompletne wraz z profilowanym kanałem. Montaż odbywa się bezpośrednio na pokryciu dachowym. Dzięki regulowanej nasadce o średnicy 19-90 mm można zwężać i rozszerzać otwór dla własnych potrzeb. 

Przejścia solarne pomogą na wyprowadzenie przewodów z paneli solarnych, fotowoltaicznych przez poszycie dachu do wnętrza budynku.

Każdy zakupiony zestaw jest dostępny w kolorze wybranym przez klienta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl