telefon +48 730 930 170    sklep@x-dach.pl

Producenci
Promocje
Taśma kalenicowa VR - 5 mb.
Taśma kalenicowa VR - 5 mb.
70,00 zł 37,20 zł
szt.
WYŁAZ DACHOWY DAKEA CONTROL
WYŁAZ DACHOWY DAKEA CONTROL
410,00 zł 375,00 zł
Taśma kalenicowa Blach-Vent 175 - 5 mb.
Taśma kalenicowa Blach-Vent 175 - 5 mb.
60,00 zł 33,50 zł
szt.
Produkt dnia
MEMBRANA DACHOWA VAXO XXL
MEMBRANA DACHOWA VAXO XXL
350,00 zł
rolka
MEMBRANA DACHOWA VENTIA TITANIUM PLUS
MEMBRANA DACHOWA VENTIA TITANIUM PLUS
595,00 zł
rolka
MOSKITIERA ZIA
MOSKITIERA ZIA
360,00 zł

Częściami, które pozwalają lepiej zabezpieczyć systemy rynnowe i inne miejsca dachu, to przede wszystkim kolce i siatki. Stanowią dodatki, które w wydatny sposób przyczyniają się do ochrony konstrukcji dachowych. Charakteryzują się łatwym montażem i są proste w utrzymaniu.

Kratki ochronne

Kratki służą przede wszystkim do zabezpieczenia rynien przed różnego rodzaju zanieczyszczeniami. Zapobiegają przed gromadzeniem się liści i gałęzi, które potrafią dostać się do najbardziej niedostępnych miejsc. Kratki wykonano z polipropylenu barwionego w masie.

 

Kolce zabezpieczające

Kolce to najczęściej listwy pokryte prostymi, długimi zakończeniami. Są skierowane do góry pod różnymi kątami. W ten sposób uniemożliwiają dostęp ptakom i gołębiom do chronionych miejsc. Kolce przyczyniają się do ograniczenia aktywności ptaków. Zmniejszają poziom zanieczyszczeń oraz utrudniają zakładanie gniazd i przesiadywanie. Ptaki masowo niszczą elewacje i przenoszą choroby, roznosząc nieczystości. Kolce są montowane na gzymsach, krawędziach dachów, parapetach, klimatyzatorach oraz na rynnach. Kolce nie są ostre i nie wyrządzają ptakom krzywdy. Zestawy składają się z modułów o długości 50 cm. Są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, występują w wersji "X" oraz "V".

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl